درباره شرکت • دیوار سبز

  زیبلیی و آراستگی وصف ناپذیر در محل زندگی و کار شما ...
 • محوطه سازی

  با کمک ما فضاها و محوطه های خود را استثنایی نمایید.
 • فلاور باکس

  زیبایی غیر قابل وصف همراه با حفظ عالی گیاهان شما با فلاور باکس ...
 • طراحی و پیاده سازی بام سبز

  به کمک بام سبز زیبایی محل زندگی و کار خود را دو چندان نموده و ازم حیطی زیبا در پشت بام خود لذت ببرید.

درباره ما

تاریخچه شرکت


شرکت طراحی بام رویایی در شهریور ماه سال 1387 و در راستای تصویب مصوبه استفاده از فضای بلااستفاده ساختمان ها از فضای سبز (بام سبز و دیوار سبز) در یکصد و دهمین جلسه شورای شهر تهران تاسیس گردید.

اعضای هیات مدیره این شرکت که همگی عضو بنیاد ملی نخبگان و از فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران می باشند 3 سال قبل از تاسیس شرکت اقدام به طراحی و اجرای انواع سیستم های بام سبز و دیوار سبز متداول در دنیا باتوجه به آب و هوای تهران کردند که در نهایت مدل های مطلوب آن در ابتدای امر برای تهران ایجاد و نوآوری شد،پس از آن بام سبز و دیوار سبز را رسماً و قانوناً به ثبت رسانیده و گواهی نامه ثبت اختراعات کشور را در ارتباط با این 2 موضوع اخذ کرده در ادامه مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و بنیاد ملی نخبگان آن را مورد تایید و تنفیذ قرار دادند و در همین راستا برتر و مهمتر توفیق آن یافته بعد از ارسال کامل مدارک و مستندات به سازمان خوار و بار جهانی FAO که همواره نگاه ویژه ای به مسائل زیست محیطی دارد و با بررسی های لازم و کافی بوسیله کارشناسان مراتب مورد تایید و تشویق آن سازمان قرار گرفت.

بعد از آن شرکت شروع به فعالیت نمود و ابتدا دیوارهای سبزی را در دفاتر کار شهردار محترم شهر تهران و مدیرعامل محترم سازمان پارکها و فضای سبز شهر تهران نصب و راه اندازی کرده و تا به امروز که بدون تردید به بزرگترین یا یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده دیوار سبز و بام سبز نه تنها در کشور بلکه در سطح خاورمیانه تبدیل شده است چنانچه حتی توفیق اعطای نمایندگی به کشور امارات متحده عربی و صادرات به آن کشور را نیز در کارنامه خو دارد ....


اهداف ما

گسترش فرهنگ استفاده از فضاي سبز

با توجه به وضعیت فضای سبز در کلان شهرها و وضعیت رو به وخامت آلودگی هوا یکی از مهمترین اهداف شرکت گسترش فضاهای سبز و فرهنگ استفاده از این فضاها می باشد.

همسو بودن با كشورهاي پيشرفته

صنعت فضای سبز یکی از صنایع مطرح و رو به رشد در جهان امروز می باشداز این رو هم سو و همگام بودن کشور عزیزمان ایران با دیگر کشورها یکی از اصلی ترین اهداف ما می باشد.

بهبود نسبی معضلات زیست محیطی

وضعیت آلودگی هوا در کلان شهرها امروزه یکی از مهمترین و اصلی ترین معضلات زندگی شهری می باشد. سعی ما در گروه طراحی بام رویایی کاستن از این معضلات می باشد.

رونق توليدات داخلي كشور

رونق تولیدات داخلی باعث پیشرفت اقتصاد کشور و بهبود وضعیت معیشتی مردم عزیزمان می گردد. در پروژه های طراحی بام رویایی تمام سعی ما استفاده از محصولات ایرانی مانند ورقه های پلی استر و رولهای پلاستیک با کیفیت بالا ساخت داخل و ... می باشد و این مهم یکی از اهداف همیشگی ما می باشد.

Design by: ramin saffariرامین صفاری

وبلاگ رامین صفاریramin saffari`s blog