فلاور باکس


فلاور باکس

فلاور باکس گلدان و یا جعبه ای بسیار زیبا جهت نگهداری از گیاهان شما می باشد. فلاور باکسها بسیار شکیل و زیبا بوده و در برابر شرایط نامناسب از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند. شرکت بام رویایی علاوه بر تولید فلاور باکس بر اساس استانداردهای بین المللی افتخار همکاری با معتبرترین شرکتهای اروپایی از جمله Lechoza و EBERT آلمان را نیز دارا می باشد.

فلاور باکسهای تولیدی توسط شرکت
فلاور باکس های تولید شرکت تماما از جنس ABS بوده, بنابراین مقاوم به شرایط نامناسب جوی, نور خورشید و مواد خورنده شیمیایی می باشند. این فلاورباکس ها به دلیل داشتن یراق آلات مخصوص امکان نصب سریع و راحت به انواع دیوارها و بالکون ها و حفاظ پنجره را دارا می باشند شایان ذکر است یراق آلات از جنس آهن 2 میلی متری بوده که رنگ کوره شده اند در نتیجه دارای طول عمر بالایی هستند. فلاور باکس ها دارای زهکش در زیر گلدان می باشند که مجموعه فلاور باکس به همراه زیر گلدانی آن دارای وزن کم و عمق مناسب برای کاشت انواع گل های فصلی گیاهان آویز و همچنین کشاورزی خانگی مانند سبزیکاری می باشد.


شایان ذکر است شرکت, توفیق آن را داشته 26000 عدد فلاورباکس را در سطح مناطق شهرداری تهران توزیع نماید.Design by: ramin saffariرامین صفاری

وبلاگ رامین صفاریramin saffari`s blog